Sezamový burger s hovädzím mäsom a hranolkami na bielej tanieri, podávaný s miskou oranžovej omáčky, v pozadí rozmazaný pohár s červeným nápojom a mätou.
Sezamový burger s hovädzím mäsom a hranolkami na bielej tanieri, podávaný s miskou oranžovej omáčky, v pozadí rozmazaný pohár s červeným nápojom a mätou.
Na prednom plane tanier s burgerom posypaným sezamom, hranolkami a miskou tatárskej omáčky, v pozadí ďalší burger, miska s červenou kapustou a poháre s nápojom na bielom stole v reštaurácii.
 1. Sezamový burger s hovädzím mäsom a hranolkami na bielej tanieri, podávaný s miskou oranžovej omáčky, v pozadí rozmazaný pohár s červeným nápojom a mätou.
 2. Sezamový burger s hovädzím mäsom a hranolkami na bielej tanieri, podávaný s miskou oranžovej omáčky, v pozadí rozmazaný pohár s červeným nápojom a mätou.
 3. Na prednom plane tanier s burgerom posypaným sezamom, hranolkami a miskou tatárskej omáčky, v pozadí ďalší burger, miska s červenou kapustou a poháre s nápojom na bielom stole v reštaurácii.
 • Chuť
 • Kvalita
 • Prezentácia
 • Cenník
 • Inovácia
 • Atmosféra reštaurácie
4.5/5Celkové skóre

Rýchle zhrnutie

Roxor je jednou z najlepších reštaurácií v Bratislave, ktorá ponúka skvelé jedlá a nápoje. Táto moderná reštaurácia sa nachádza v centre mesta a ponúka vynikajúcu atmosféru a interiér, ktorý vás určite poteší.

Po príchode do Roxoru vás privíta priateľský a profesionálny personál. Jednotlivé stoly sú vkusne zariadené a umiestnené tak, aby sa vám tam páčilo. Je to ideálne miesto pre romantickú večeru alebo pre večernú zábavu s priateľmi.

Špecifikácie
 • Burger žemľa:
 • Hovädzie mäso:
 • Cheddar:
 • Šalát:
 • Paradajka:
 • Slanina:
 • Vajíčko:
Plusy
 • Lokalita reštaurácie
 • Kvalitná ponuka jedál
 • Profesionálny a prívetivý personál
Zápory
 • Dlhé čakacie doby
 • Hlučnosť v reštaurácií
 • Jednoduchý interiér

Roxor je jednou z najlepších reštaurácií v Bratislave, ktorá ponúka skvelé jedlá a nápoje. Táto moderná reštaurácia sa nachádza v centre mesta a ponúka vynikajúcu atmosféru a interiér, ktorý vás určite poteší.
Po príchode do Roxoru vás privíta priateľský a profesionálny personál. Jednotlivé stoly sú vkusne zariadené a umiestnené tak, aby sa vám tam páčilo. Je to ideálne miesto pre romantickú večeru alebo pre večernú zábavu s priateľmi. Posedenie vás rozhodne neomrzí ani po jedle a nebudete mať problém tam stráviť viac času, než by si plánovali.

Menu Roxoru ponúka širokú škálu jedál a nápojov, ktoré sú dokonale pripravené a plné chutí. Najväčším lákadlom sú ich burgre, ktoré sú jednoducho fantastické. Sú to jedny z najlepších burgrov, aké som v živote jedol. Sú to perfektné kombinácie kvalitného mäsa, syrov a zeleniny. Je úžasné, ako sa každá zložka burgrov dokonale dopĺňa. Nevynechajte ani ich hranolky, ktoré sú jednoducho skvelé.
Okrem burgrov, ponúka Roxor aj veľký výber iných jedál, od vegetariánskych jedál až po špeciality z morských plodov. Ich dezerty sú tiež skutočne vynikajúce a nápojový lístok ponúka širokú škálu kvalitných pív a koktailov.

Jedným z najväčších prínosov Roxoru je, že používajú výlučne kvalitné a čerstvé suroviny, čo sa prejavuje na vynikajúcej kvalite jedál. Navyše, ich šéfkuchári sú veľmi zruční a pripravujú jedlá s veľkou starostlivosťou a precíznosťou.
Výhodou Roxoru je aj jeho umiestnenie v blízkosti mnohých turistických atrakcií v Bratislave, čo je skvelé, ak chcete po večeri navštíviť niektoré z týchto miest. Pre tých, ktorí hľadajú večernú zábavu, Roxor ponúka tiež bohatý výber drinkov a koktailov.
Jedinou nevýhodou Roxoru je, že jeho ceny sú v porovnaní s inými reštauráciami v Bratislave pomerne vysoké. Napriek tomu si však myslím, že vzhľadom na kvalitu jedál a atmosféru reštaurácie, sú ceny primerané.

Lokalita Roxor burger

Lokalita reštaurácie Roxor Burger v Bratislave je veľmi dobre prístupná verejnou dopravou aj autom. V blízkosti reštaurácie nájdete niekoľko autobusových a trolejbusových zastávok, ako aj blízke parkoviská. V prípade, že sa rozhodnete ísť pešo, môžete sa tešiť na prechádzku cez krásny park na Račianskom mýte.

Jedálny lístok

Roxor Burger v Bratislave ponúka na svojom jedálnom lístku rôzne druhy burgerov a príloh, ktoré uspokoja chuťové poháriky každého návštevníka. Menu obsahuje celkovo viac ako 5 druhov burgerov, pričom každý z nich má svoje vlastné unikátne ingrediencie, ktoré robia z každého burgeru nezabudnuteľný zážitok.

Medzi najobľúbenejšie burgerové varianty patrí napríklad klasický Roxor Burger s hovädzím mäsom, slaninkou, syrom cheddar, cibuľou a omáčkou BBQ. Okrem toho ponúka Roxor Burger aj rôzne hovädzie varianty, ako aj sezónne špeciálne ponuky.

K prílohám, ktoré si môžete ku svojmu burgru objednať, patrí napríklad hranolky alebo šalát. Na nápojovom lístku nájdete rôzne druhy piva, nealkoholické nápoje a koktaily.

Jedálny lístok Roxor Burger v Bratislave sa vyznačuje vynikajúcimi chuťovými kombináciami a kvalitnými surovinami. Ceny sú stredné až vyššie, ale vzhľadom na kvalitu a množstvo podávaného jedla sú primerané.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *