Regal Burger, kvalitný Slovenský fastood?

Regal Burger, známy pre svoje kvalitné burgerové ponuky, je jedným z príkladov úspešnej slovenskej reštauračnej značky, ktorá si získala popularitu vďaka svojmu zameraniu na kvalitu a originálny prístup k príprave jedál. Jeho história na Slovensku je príkladom rastu lokálnej gastronómie, ktorá sa sústredí na kvalitu a autenticitu.

RegalBurger sa zameriava na prípravu burgerov z kvalitných surovín, čím sa odlišuje od štandardných reťazcov rýchleho občerstvenia. Táto filozofia zabezpečila značke vernú zákaznícku základňu a pozitívne hodnotenia. Ich ponuka zahŕňa široký výber burgerov, vrátane tých s hovädzím mäsom, kuracím mäsom, ako aj vegetariánskych a vegánskych možností, čím oslovujú široké spektrum gurmánov.

Okrem kvality jedál sa Regal Burger snaží vytvárať príjemné a pohostinné prostredie vo svojich reštauráciách, čo je súčasťou ich značkovej identity. Výzdoba a atmosféra reštaurácií sú navrhnuté tak, aby odzrkadľovali moderný a zároveň prívetivý charakter, čo je v kontraste s bežným fast food prostredím.

Pokiaľ ide o expanziu, RegalBurger postupne rozširuje svoju prítomnosť na slovenskom trhu. Tento rast svedčí o úspechu ich podnikateľského modelu a o tom, že na Slovensku existuje dopyt po kvalitných a originálnych burgeroch.

Celkovo, história RegalBurgeru na Slovensku odzrkadľuje rastúci záujem o kvalitné jedlo a lokálne podnikanie v oblasti gastronómie. Ich úspech prispieva k diverzifikácii trhu a ponúka zákazníkom alternatívu k tradičným reťazcom rýchleho občerstvenia.

História Regal Burger

Rozvoj reťazca poukazuje na trend v oblasti gastronómie, kde zákazníci čoraz viac uprednostňujú kvalitu a autenticitu nad rýchlosťou a pohodlím. Prvá pobočka Regal Burger na Slovensku bola otvorená v roku 2014 v srdci Bratislavy. Tento krok predstavoval začiatok úspešnej expanzie značky na slovenskom trhu. Odvtedy sa pod značkou Regal Burger otvorilo viacero prevádzok po celom Slovensku, pričom každá z nich zdieľa rovnaké ciele, ktoré si značka stanovila na začiatku – pripravovať chutné a šťavnaté burgery.

Svadba Regal burger s CF group

Spoločnosť CF Group, slovenská gastroskupina, stojí za viacerými úspešnými reštauračnými konceptmi, vrátane Regal Burger. Vďaka investícii od spoločnosti Pale Fire Capital, CF Group získala 2,3 milióna eur na svoj ďalší rozvoj. Táto investícia zahŕňala aj podiel, ktorý mal Pale Fire Capital v sieti vietnamských street-foodov Bahn-mi-Ba, čo CF Group posunulo k získaniu majoritného podielu v tejto sieti. CF Group sa zameriava na tvorbu moderných food konceptov s potenciálom nárastu na medzinárodný reťazec, vrátane značiek ako Regal Burger, Poke Bistro, La Garnacha, a Chuck & Frida.

O tom, že toto spojenie prinieslo ovocie dokazujú aj ekonomické výsledky, v roku 2022 spoločnosť Regal Burger, s.r.o. zaznamenala značný nárast. Zisk sa zvýšil o 239 % na 738 029 € a tržby narástli o 57 % dosahujúc 1,915 mil. €. Celkové výnosy spoločnosti boli 1 987 639 € s celkovými aktívami vo výške 2 459 291 € a vlastným kapitálom 1 609 483 €. Spoločnosť mala celkovú zadlženosť 34,55 %. Myslím, že nemusíme viacej rozoberať a každý si vie spočítať zisk z predaných jedál. Je enormný.

Okrem toho môžete aj Vy mať vlastný Regal burger. Regal Burger ponúka franšízovú licenciu s nasledujúcimi poplatkami: franšízový poplatok je 10,000 EUR, vývojový poplatok sa odvíja od skutočných nákladov alebo 10,000 EUR, ak je prevádzka plne pripravená Regal Burgerom. Poplatok za školenie je 5,000 EUR, kráľovský poplatok predstavuje 8% z predaja a marketingový poplatok je 0-1.5% z predaja v závislosti od úrovne miestneho marketingu.

Ponuka Regal burger

RegalBurger ponúka širokú škálu jedál vrátane rôznych druhov mäsových a vegetariánskych burgrov, ako sú Simple, Classic, Special, Chef a Chili Chili Burger pre mäsožravcov, Veggie Classic a Veggie Chef pre vegetariánov. Ponúka tiež rôzne typy Bowl, snackov ako veľké hranolky, batátové hranolky, cibuľové krúžky, gyoza, syrové trojuholníčky, cheddarové hranolky a mini donuty. Okrem toho vďaka spojeniu s inými gigantmi v regalburgi nenájdeme len burgre, ale spojenie napríklad s ázijskou kuchyňou, či poké. Najväčšou výhodou, prečo si vybrať práve Regal Burger je ich bezodný pohár, za cenu jednej politrovky v McDonalds môžete mať v Regali pitia koľko chcete.

Pozrite si našu recenziu na Regal Burger v Bratislavskom Avione.

Zanechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *